Czym jest 'Ohana?

’Ohana to miejsce spotkań. Nieustannie wzbogacane nowymi osobami i ich doświadczeniem. To przestrzeń, gdzie ludzie czują się jak w domu. Gdzie mogą zaparzyć sobie ziołową herbatę, zjeść domowe specjały i smaczne przekąski. Posiedzieć ze sobą przed i po zajęciach, wziąć prysznic w upalny dzień, wymienić się dobrym spojrzeniem, nastrojem czy też wesprzeć się w codziennych zmaganiach. Tu się poznają, wspólnie rozwijają i niejednokrotnie razem spędzają czas poza naszymi murami. Kupują u nas ręcznie robione kremy, domowe masło klarowane według ajurwedyjskiej kuchni czy też naturalne kadzidła i ręcznie szyte pomoce do ćwiczeń jak woreczki relaksacyjne i bolstery do jogi. Każde zajęcia, masaże, sesje, zabiegi czy też treningi mentalne odbywają się w przyjaznej, pełnej szacunku, prywatności i bezpieczeństwa atmosferze. Nie wierzysz nam? Przekonaj się sam/a.

'Ohana Team

Magdalena Żuber

Założycielka ‘Ohany, multi-pasjonatka w życiu zawodowym i prywatnym. Trenerka mentalna, instruktorka zajęć ruchowych, terapeutka spa&wellness, redaktorka lifestyle’owa. 

Gdzie się spotkacie: na jodze, aerial jodze, masażach, treningu mentalnym, ceremoniach i warsztatach. 

Magdalena Żuber – założycielka ‘Ohany, multi-pasjonatka w życiu zawodowym i prywatnym. Trenerka Mentalna prestiżowej Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka (uczyła się u samego Kuby, który jest trenerem takich mistrzów jak np. Robert Lewandowski czy Iga Świątek). Redaktorka Lifestyle magazynu Odkryj Beskid Sądecki. Terapeutka Spa&Wellness ze specjalnością masaży orientalnych (Lomi Lomi, Kobido, masaż tajski) i ajurwedyjskich (najstarszego systemu medycznego na świecie). Instruktorka pracy z ciałem: Jogi, Aerial Jogi, Stretching&Mobility. Jedyna w Polsce południowej instruktorka metody Float Fit (zajęć na matach na wodzie). Sauna Mistrzyni PTS. Praktyk metody Ho’oponopono. Manager z wieloletnim doświadczeniem w wielu branżach. Ma duszę nomada i z radością doświadcza życie przez różne aktywności ruchowe, praktyki duchowe, podróże, świat fauny i flory, polisensoryczność czy wielokulturowość. Pracuje z ciałem, duchem i umysłem prowadząc do ich wewnętrznej harmonii w nurcie wellbeingness. W tym co robi zestawia ze sobą ruch i emocje a energia i empatia opisują ją najlepiej. Serce od zawsze ma podzielone na centrum dużego miasta i małą spokojną wieś, łącząc je ze sobą pracą, pasją i życiem.

Wiąże wartościowe inicjatywy i ludzi wierząc w to, że razem możemy zrobić więcej dobra, wzajemnie się inspirować i dzielić się z innymi swoją pasją do życia i możliwości jakie w nim mamy. Nie wierzy w przypadki a jej motto brzmi: Things happen for a reason.

lilianna nazimek

Pasjonatka sportów, głównie biegania. Trenerka Personalna, niebawem Instruktorka Aerial Jogi i Pilates.

Związana jest z 'Ohaną zanim zaistniała fizycznie 😉

Gdzie się spotkacie: na Pilates, na indywidualnych treningach, na biegach w terenie i Śniadaniu w Asanie

Nazywam się Lilianna Nazimek.

Jestem Trenerem Personalnym a niebawem także Instruktorką Aerial Jogi.

Sport towarzyszył mi odkąd pamiętam.

Już w szkole podstawowej wolne chwile spędzałam na sali gimnastycznej grając w siatkówkę.

Moja przygoda biegowa zaczęła się 10 lat temu od Biegu Bejorów, do udziału w którym zachęcił mnie osobisty instruktor.

Moje sukcesy to ciągłe czerpanie radości z biegania, a dodatkowo 😉

 • I Bieg Górski o Złotą Paproć – 2m K3 / 7km, 2016 /
 • IV Bieg Burzyński – 3m K3 /10km, 2017 /
 • Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 3m open/ 3926m, 2017 /
 • IV Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem – 2m K3 /10km, 2017 /
 • I Rzeźnik Enigma – 3m open / 27km, 2017 / - Najlepszy z dotychczasowych! Godzina startu była nieznana, trasa nieznana, odległość nieznana, a po drodze szereg zagadek do rozwiązania 🙂 🙂 🙂
 • Maraton na Orientację Kiwon – 3m open / 15km, 2018 / - Też fajny: mapa, kompas i namierzanie punktów kontrolnych 🙂
 • V Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem – 3m K3 / 10km, 2018 /
 • Pogórzański Bieg Niepodległości – 3m K3 /12km, 2019 /
 • Wierzchosławickie Leśne Biegi – 1m K3 / 21km, 2019 /
 • V Bieg Mikołajów – 2m open/ 10km, 2019 /
 • VI Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem – 3m K3 / 10km, 2019 /
 • III Bieg Górski o Złotą Paproć – 2m K3 / 7km, 2019 /
 • Bieg Barana – 2m K3 / 21km, 2019 /
 • III Rzeźnik Enigma – 3m K3 / 30km, 2019 /
 • VII Bieg Burzyński – 1m K3 / 10km, 2020 /
 • VII Bieg Wierchami – 6m open / 60 km, 2021 /
 • XX Bieg Naftowy – 1m K3 / 15km, 2022 /
 • VIII Bieg Mikołajów – 1m K3 / 10km, 2022 /
 • Bieg Walecznych – 3m / 2km, 2022 /

Od 2021r. jestem członkiem grupy biegowej Visegrad Maraton Rytro. Na co dzień pracuję jako nauczyciel z dziećmi w klasach 1 – 3. W zajęcia edukacyjne wplatam elementy gimnastyki korekcyjnej - Kurs kwalifikacyjny w zakresie gimnastyki korekcyjnej, gry w szachy - Certyfikat z zakresu metodyki nauczania gry w szachy wydany przez Polski Związek Szachowy.

W latach 2021/2022 realizowałam Program MEiN „Aktywny powrót do szkoły” prowadząc dodatkowe zajęcia sportowe monitorujące stan kondycji fizycznej dzieci oraz wspierające uczniów w powrocie do pełnej sprawności fizycznej w ramach tzw. Sport-Klubów. 

julia Kruszelnicka

Julka to istny wulkan energii i głowa pełna kreatywnych pomysłów. Sport od małego jest obecny w życiu Julki w różnych postaciach.  Julkę cechuje ogromna miłość do sportu, determinacja i upór w dążeniu do celu, których przykładem był dla niej tata.

Gdzie się spotkacie: na stretching i mobility

Julka to istny wulkan energii i głowa pełna kreatywnych pomysłów.  Sport od małego jest obecny w życiu Julki w różnych postaciach. Od 5 roku życia ćwiczyła gimnastykę artystyczną a w wieku 8 lat tata zaprowadził ją na tenis ziemny, w który grała przez kolejne 10 lat. Jednocześnie ćwiczyła siatkówkę i piłkę ręczną. A 4 razy w tygodniu uczęszczała do szkoły plastycznej. 

Julkę cechuje ogromna miłość do sportu, determinacja i upór w dążeniu do celu, których przykładem był dla niej tata. Każdy poranek wspólnie zaczynali ćwiczeniami a pompki jak wspomina, były obowiązkowe 🙂  

Po powrocie z kontuzji wróciła do akrobatyki artystycznej w postaci tańca i baletu. Z czasem zaczęła rozwijać mocniej jogę i stretching, które były obecne w jej treningach. Jak mówi zawsze ma przy sobie matę a zamiast drążka baletowego wykorzystuje do treningu pobliskie ściany 😉 

🥋 Od niedawno w jej życiu pojawiło się karate, w którym nawet ma zielony pas. A oprócz niego miecz, salsa z bachatą no i pole dance, który trenuje już 2 rok.

Anna Ciapała

Kosmetyczka z 10 letnim stażem specjalizująca się w nieinwazyjnych zabiegach kosmetycznych, pedicure manicure, masażach liftingujących twarzy oraz masażach ciała. Jej założeniem jest bezpieczne i naturalne dążenie do uzyskania zdrowego i młodego wyglądu skóry poprzez odpowiednią pielęgnacje i stymulację.

Gdzie się spotkacie:
na masażach i zabiegach kosmetycznych

Aleksandra potoniec

Miłośniczka zwierząt , przyrody i masażu Lomi Lomi Nui 🙂
Lubi zachwycić się zapachem jaśminu, zachodem słońca nad jeziorem i widokiem pary w zmysłowym tańcu. Zaprasza Cię na masaż- dotyk który budzi duszę….

Gdzie się spotkacie: na niesamowitym hawajskim rytuale Lomi Lomi Nui

Renata Dulak

Z powołania i wykształcenia naturoterapeutka. Wykonuje zabiegi w nurcie tradycyjnej medycyny chińskiej.  Hodowczyni zwierząt, właścicielka pensjonatu Zielona Granica.

Gdzie się spotkacie: na zabiegach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Renata Dulak – kobieta pełna wewnętrznej siły, tytan pracy. Pasjonatka naturalnych sposobów profilaktyki zdrowotnej i terapii leczniczych, dobrej muzyki i książki. Hodowczyni zwierząt – posiada liczne stadko owiec kameruńskich i kóz anglonubijskich, konie, psy berneńczyki, koty i świnie wietnamskie. Prowadzi malowniczo położony pensjonat Zielona Granica w Piwnicznej Zdroju (Piwowarówka) na zetknięciu Polski i Słowacji, gdzie z ogromnym zaangażowaniem i wielką emaptią przyjmuje gości z całego świata. Z wykształcenia i zawodu księgowa a z nabytego w ostatnich latach doświadczenia ‘Ohanowa Terapeutka Medycyny Chińskiej.  Ukończyła kursy moksoterapii czyli terapii ciepłem przy użyciu ziół, konchowania i świecowania uszu metodą Indian Hoppi, detoksykacji ciała konchami (odblokowanie czakr i przepływów energii), stawiania baniek ogniowych i akupunktury. Jest w trakcie kursów naturoterapii, akademii psychologii, totalnej biologii i medycyny germańskiej. Pamiętający jej dziadka mówią, że był lokalnym znachorem i przekazał w rodzinie pewne zainteresowania i chęć pomocy innym ludziom.

Aleksandra Sebald

 Terapeutka Reiki, udziela porad z ziołolecznictwa i praktycznego ich zastosowania. Pasjonatka natury, śpiewu i zdrowego stylu życia. Dołączyła do 'Ohany jako pierwsza.

Gdzie się spotkacie: na konsultacjach ziołolecznictwa, na sesjach Reiki, na warsztatach

Aleksandra Sebald - Terapeutka Reiki i medycyny naturalnej, zafascynowana przyrodą i ziołolecznictwem od czasów szkolnych, co zgłębiła kończąc studia ogrodnicze na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Pasjonatka wschodnich nauk, jak również rodzimych mądrości - a ogólnie rzecz ujmując - natury, zdrowego trybu życia i pracy z energią mającą zbawienny wpływ na każdy żywy organizm. Ze swoim psem Bobim przemierza niezliczone ścieżki wśród natury, z której nieustannie czerpie inspiracje i zachwyt.

0
czułych pomieszczeń
0
usług w ofercie
> 0
zadowolonych klientów