Część Ohany sercem i oczami Ani

O mnie

„Doskonała w swej niedoskonałości i niedoskonała w swej doskonałości”

… od niedawna KOBIETA połączona ze swoją intuicją, poszukująca wewnętrznej mądrości, stojąca w swojej prawdzie i szczerości, odważna, by żyć w swojej wrażliwości.

Towarzyszę w drodze do poznania siebie, pomagam odnaleźć potencjał, który każda z nas w sobie ma i wspieram w jego rozwoju. Zachęcam do odkrywania swojej prawdziwej mocy, do życia w żeńskiej energii, która wnosi nową jakość do naszego życia.

Pomagam oswajać lęk, akceptować swoje słabości, odkrywać schematy, które stają na drodze do realizacji marzeń. Każda z nas ma do tego prawo. To nie jest przywilej, to nasz obowiązek, pięknie żyć, w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami, podążając za głosem serca ścieżkami intuicji.

Mam w sobie gotowość do odsłonienia się, pokazania siebie jako człowieka ze wszystkimi ułomnościami jakie się z tym wiążą. Chciałabym zaszczepić w nas zgodę na błędy i umiejętność przechodzenia przez trudności. Jednocześnie ucząc się być dla siebie czułą i życzliwą, tym samym uzdrawiając kobiecą linię swojego rodu. 

Chcę wpuszczać światło tam, gdzie jest ciemność. Uczyć się od innych kobiet, czerpać mądrość wypływająca z ich historii, doświadczać wsparcia i siostrzeństwa, rozgościć się w kobiecości.

Zapraszam do przestrzeni odkrywania miłości do siebie. Bo tylko z tej miłości rodzi się miłość, szacunek i zrozumienie do drugiego człowieka. Rodzi się troska o dobro tego świata i wrażliwość na krzywdę innych.

Moja Dusza wybrała dla mnie tę drogę. Otwieram się na to piękne doświadczenie.  Zapraszam Cię do wspólnej podróży…

Namaste, Ania 

Logo Czułe Zielone

W Kręgu Kobiet

Spotykając się z innymi, spotykamy siebie…

Ostatnie lata nasiliły poczucie izolacji, a to jeszcze bardziej pokazało, że w każdym z nas jest potrzeba współodczuwania i bliskości. Jako kobiety powracamy do pierwotnych kręgów, jakie tworzyły nasze babki i prababki, kiedy zasiadały do wspólnego tkania, darcia pierza. Często były to spotkania wielopokoleniowe, co pozwalało czerpać z mądrości przodkiń. Energia płynąca z rodu jest ważna, pomaga nam się uziemić i ugruntować. Gdy wiemy kim naprawdę jesteśmy, skąd pochodzimy dużo łatwiej nam się manifestuje siebie i swoje jakości w życiu.

Towarzyszę w drodze do poznania siebie, pomagam odnaleźć potencjał. Takie powroty do korzeni mają wartość terapeutyczną. Krąg to bezpieczna przestrzeń, w której poprzez dzielenie się swoimi historiami, emocjami, uczuciami spotykamy się same ze sobą. Spotykając się z innymi kobietami, czując ich akceptację i zrozumienie kontaktujemy się ze swoją mocą, swoją wewnętrzną mądrością, swoim Światłem i Miłością. Wchodzimy w energię żeńską, uczymy się przyjmować, rozpoznawać i szanować swoje granice. Wchodzimy w poziom serca – zaczynamy z miłością postrzegać innych ludzi, ale także inaczej patrzeć na swoje rany. Stajemy w swojej prawdzie, dążymy do lekkości, miękkości i kobiecości. który każda z nas w sobie ma i wspieram w jego rozwoju. Zachęcam do odkrywania swojej prawdziwej mocy, do życia w żeńskiej energii, która wnosi nową jakość do naszego życia.

Aktywne słuchanie przez inne kobiety stwarza przestrzeń, w której pojawiają się odpowiedzi, doświadczamy prawdy. Uważność innych pozwala nam się otworzyć. Tylko tyle i aż tyle. W kręgu wszystkie jesteśmy sobie równe, niezależnie od wieku każda z nas jest ważna i czuje się potrzebna, każda historia jest istotna. To miejsce, gdzie mówimy o sobie, same decydujemy o tym, co wnosimy do kręgu, mówimy o swoich doświadczeniach lub tylko przysłuchujemy się rozmowom. Przepracowujemy w sobie historie innych (często są to też nasze własne historie), a tym samym uleczamy siebie wzajemnie. Nie doradzamy, nie uogólniamy, to przestrzeń wolna od ocen i krytyki. Obowiązuje zasada poufności.

Krąg to proces powrotu do siebie, obejmujemy miłością to, co w sobie rozpoznajemy. Wszystkie odpowiedzi są w nas.

Kobiety trzymające się za ręce w kręgu

Grafika: The Institute of Feminine Arts

I Krąg Kobiet

krąg w luty – Miłość zaczyna się od Miłośći

Serce

więcej

Droga do samopoznania wiedzie poprzez Miłość i sama w sobie jest Miłością. Jesteś tu po to, by nauczyć się kochać i doświadczać siebie.

Podaruj sobie Miłość. Tylko Ty możesz poskładać siebie na nowo, wziąć na ręce swoje serce i pokazać mu bezpieczny świat. Poczuj, które części Ciebie, potrzebują tego najbardziej. Wszystko czego pragniesz, jest już w Tobie, cała Miłość świata. Jesteś Światłem, na które czekasz.

Czy kochasz siebie zawsze? Czy jesteś dla siebie dobra, wyrozumiała, cierpliwa?

Nigdy nie myśl, że z jakiegoś powodu mogłabyś nie być wystarczająco dobra. Masz w sobie wielką zdolność dawania i przyjmowania Miłości. Masz moc tworzenia swojej historii na nowo.

Z Miłością. W Miłości. ♥️

DATA I MIEJSCE

17 luty

Godzina 17:00

OHANA Czuła Przestrzeń

Hoffmanowej 1/5 Nowy Sącz

INFORMACJE

Czas trwania  3 h
Rezerwacja mailowa
Ilość miejsc ograniczona

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników 70 zł
*Cena regularna 100 zł

KONTAKT

czulezielone@gmail.com
505 862 672

Oferta

Access Bars

Logo Bars

więcej

To nieinwazyjny, energetyczny zabieg manualny, głęboko relaksujący stan ciała i umysłu, uwalniający od traum i nagromadzonych przekonań oraz otwierający nowe możliwości. Działa w obszarze podświadomości, schematów, różnych myśli i stereotypów.

Polega na bardzo delikatnym/motylkowym dotyku głowy, w określonych 32 punktach Bars (odpowiadających za nasze przekonania, między innymi na temat kontroli, pieniędzy, ciała, kreatywności, starzenia się, świadomości, komunikacji, radości z życia, marzeń, wdzięczności, uzdrowienia…). Dotyk tych punktów powoduje rozładowanie spolaryzowanego ładunku elektrycznego, zgromadzonego w mózgu, powoduje usunięcie blokad energetycznych. Powrót do swobodnego przepływu energii przez punkty Bars wywołuje poczucie spokoju, lekkości, otwierania się nieograniczonych możliwości i życiowej przestrzenności. Zabieg jest bardzo przyjemny, umysł wprowadzany jest
w stan theta (ostatnia faza snu, do której często nie dochodzimy) ciało się rozluźnia, często zasypia i w swoim tempie uwalnia to, co w danym momencie jest już gotowe do uwolnienia.

Sesja Access Bars wyzwala w nas pozytywną energię, spokój, relaks oraz wspiera w pokonywaniu różnych chorób. Idealna dla osób w stresie, borykających się ze stanem depresyjnym, bezsennością. Wpływa pozytywnie na samopoczucie i przekonanie o własnych możliwościach. Pod wpływem uwalniania nagromadzonych napięć pojawia się trzeźwość umysłu, organizm ma więcej energii i siły do działania. Wspaniała metoda dla dzieci, które nie radzą sobie z nadmiarem obowiązków, ilością nauki, ocenami, presją i pośpiechem, który towarzyszy im każdego dnia.

Czas trwania zabiegu 1 -2 h

Cena 250 

KONTAKT

czulezielone@gmail.com

505 862 672

 

ACCESS ENERGETYCZNY FACELIFT

Logo Bars

więcej

To niesamowicie witalny zabieg manualny na twarz, szyję i dekolt, który uczy nas komunikacji z ciałem. Nasze ciała są przeciążone osądem i oceną, Access Facelift zmienia naszą relację z ciałem. Powoduje, że zaczynamy to ciało zauważać, akceptować, szanować i traktować jako integralną część naszego istnienia, przywraca ciału zdolność samouzdrowienia. Zaczynamy rozumieć, że ono cały czas daje nam różne sygnały, zwraca naszą uwagę do środka, gdzie jest źródło wszelkich chorób. Kiedy uczymy się tej komunikacji przychodzi świadomość, że lekarstwa na różne dolegliwości są już w nas. Dostrzegając potrzeby naszego ciała zmienia się jakość naszego życia.

Energia Access Energetic Facelift to spa dla ciała. W trakcie procesu uruchamiamy ponad 20 różnych wibracji (każda z nich osobno odpowiada za inny proces na ciało). Wibracje te mają unoszące i bardzo efektywne działanie. Przynosi spektakularne efekty i reakcje, które są natychmiast odczuwalne i bardzo szybko zauważalne.

Proces Access Energetic Facelift może być doskonałym uzupełnieniem, wsparciem dla zabiegów kosmetycznych i może zwiększać ich działanie. Pomóżmy swojemu ciału pozbyć się ograniczających przekonań, wzorców i projekcji, które na nie nakładaliśmy. Podarujmy mu odżywczą energię, której ono najbardziej potrzebuje.

Czas trwania zabiegu 1 -2 h

Cena 350 

karnet: 4 zabiegi + 1 gratis  – 1400 

KONTAKT

czulezielone@gmail.com

505 862 672